Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön


Kategori : Bayburt Haber
201

Başkan Kahrıman'dan Denetim


Bayburt Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Burhanettin Kahrıman, Şehir Merkezi ve Baberti Külliyesi güzergahındaki Özel Halk Münibüslerini denetledi.
Mustafa Aker
Mustafa Aker
12.02.2020 17:33:07 Başkan Kahrıman'dan Denetim

Şehir  Merkezi ile Bayburt Üniversitesi Baberti Külliyesi hattında çalışan dolmuşa binen Kahrıman, öğrencilerle sohbet etti. 
 
Şoförlerin sorunlarını dinleyerek bazı tavsiyelerde bulundu. Başkan Kahrıman, yolculuğu sırasında araçta bulunanların dolmuşlarla ilgili talep ve önerilerini aldı.
 
”Hepimiz burada bir aileyiz. Şimdi bizim yapacağımız işler en başta herkesle diyalog içine girmektir. Şoförlerimizle görüşüp; yaptıkları işin hizmet olduğunu ve yolculara daha hizmet etmeleri gerektiğini anlatıyoruz. 
 
Vatandaşlarımızdan bazı ufak tefek şikayetler alıyoruz. Bizler de şoförlerimizle bir araya gelerek istişare yapıyoruz. Biz bu şehirde, ne kadar çok memnun yolcular taşırsak o kadar çok kazanırız. Oda olarak bütün şoförlerimizle görüşeceğiz. 
 
Şoförlerimizin kılık kıyafetlerine, sakal düzenine kadar dikkatli olmalarını anlatıp, gerektiği zamanda denetlemelerde bulunacağız. Biz yolcuya nasıl hizmet edilirin peşindeyiz.
 
Biz verdiğimiz bu hizmeti daha kaliteli hale getirerek farkımızı ortaya koymaya çalışacağız. Allah’a şükür ki şoförlerimiz hakkında bize herhangi bir şikâyet olmadı. Bu durum bizi çok mutlu ediyor. Bu mutluluğumuzun devamını istiyoruz ve bunun içinde şoförlerimizle görüşeceğiz” dedi.
 


Kaynak : Bayburt Rehberi
Adınız