Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön


Kategori : Bayburt Haber
239

Kudaka’dan Kobi İhtiyaç Tespiti Çalışması Hakkında Bilgilendirme


Mustafa Aker
Mustafa Aker
04.06.2020 11:06:13 KUDAKA’dan KOBİ İhtiyaç Tespiti Çalışması Hakkında Bilgilendirme

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) tarafından bölgemizde faaliyet gösteren işletmelerimizin mevcut sorun ve ihtiyaçlarının tespiti amacıyla bir çalışma yürütülmektedir.

Çalışma, Ajans tarafından işletmelerimize yönelik sağlanacak desteklerin etkinliğinin arttırılmasına katkı sağlayacak ve çalışma kapsamında elde edilen sonuç ve öneriler ilgisine göre Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına raporlanabilecektir.

Ajans, önümüzdeki süreçte işletmelere yalnızca mali destek programları ile değil, aynı zamanda teknik destek, finansman desteği, faizsiz kredi desteği, yönetim danışmanlığı desteği gibi farklı mekanizmalarla da destek sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu doğrultuda hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin, Erzurum, Erzincan ve Bayburt illerimizdeki tüm işletmelerimizi çalışma kapsamında hazırlanan anketimize katılmaya davet ediyoruz.

İlginiz ve değerli katkılarınız için şimdiden teşekkür eder, 26 Haziran 2020 tarihine kadar erişime açık tutulacak olan anketimize https://forms.gle/U66Aad8Sn9cmaTkW9 linkini kullanarak katılabilirsiniz.


Kaynak : Bayburt Rehberi
Adınız