Yeni Sayfa 1

Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön


Kategori : Siyaset
580

Ak Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal Bayburt'ta İncelemelede Bulunudu


Mustafa Aker
Mustafa Aker
23.05.2020 03:13:16 Ak Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal Bayburt'ta İncelemelede Bulunudu

Gazeteci Abdulkadir Nişancı Kabri Başında Anıldı

10 Mayıs 2019 tarihinde Bayburt-Trabzon arasında bulunan Soğanlı Dağında yürütülen karla mücadele ve yol açma çalışmalarını takip ederken uçuruma düşerek hayatını kaybeden Anadolu Ajansı Bayburt Muhabiri Abdulkadir Nişancı Söğütlü köyündeki kabri başında anıldı.

Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Anadolu Ajansı Trabzon Bölge Müdürü Zafer Sel, Bayburt Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yaşar Yıldız ve merhum Nişancı’nın gazeteci arkadaşlarının katıldığı anma programında Kuranı Kerim tilaveti ve okunan duaların ardından Nişancı’nın ailesine taziyelerini ileten Milletvekili Battal merhumu yakından tanıdığını ve örnek bir mesleki yaşamın ardından vahim bir kaza ile aramızdan ayrılışının üzüntüsünü yaşadığını ifade ederek merhumun ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi. 

Milletvekili Fetani Battal’dan Vali Cüneyt Epcim’e ziyaret…

Ak Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal Bayburt Valisi Cüneyt Epcim’e bir ziyaret gerçekleştirdi. 
 

Bayburt Valiliğinde gerçekleşen ve Covid-19 salgınına dair alınan önlemler başta olmak üzere ilin gündemini meşgul eden konuların değerlendirildiği ziyarette pandemi ile mücadele kapsamında alınan tedbirler masaya yatırıldı. Küresel bir sorun haline gelen salgına karşı il genelinde alınan tedbirler ve salgının olumsuz ekonomik ve sosyal etkilerinin en aza indirilebilmesi adına hayata geçirilen çalışmaların değerlendirildiği toplantıda aynı zamanda ilimizde uygulama aşamasındaki projelere dair görüş ve bilgi alışverişinde bulunuldu. Program, toplantının ardından Milletvekili Battal ve Vali Epcim tarafından uygulamaya geçirilen ve geçirilmesi planlanan yatırım alanlarına yapılan ziyaretlerle sona erdi.

Milletvekili Fetani Battal’dan İl Sağlık Müdürlüğüne Ziyaret… Yeni Hastanede Son Durum Yerinde İncelendi…

Milletvekili Fetani Battal İl Sağlık Müdürü Dr. İlker Hancı’yı makamında ziyaret ederek Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında ilimizde alınan sağlık önlemleri ve salgının daha da büyümemesi için hayata geçirilen tedbirler ile ilgili bilgi aldı. İlde bugüne kadar gerçekleşen vakalar ve sağlık müdürlüğünün bu salgına karşı yürüttüğü çalışmaların masaya yatırıldığı toplantının ardından Milletvekili Battal ve İl Sağlık Müdürü Hancı beraberlerinde Bayburt Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Turhan Şener ve Bayburt Halk Sağlığı Müdürü Ekrem Hatipoğlu’yla birlikte, yapımı büyük ölçüde tamamlanan ve yakında hizmete geçirilecek olan 200 yataklı yeni Bayburt Devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

 


Kaynak : Bayburt Rehberi
Adınız