Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön


Kategori : Valilik Haber
235

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim'in Bayram Mesajı


Mustafa Aker
Mustafa Aker
24.05.2020 23:56:36 Bayburt Valisi Cüneyt Epcim'in Bayram Mesajı

"Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek bir bayrama daha ulaştık. Kültürümüzün en önemli unsurlarından olan dayanışma, yardımlaşma, hoşgörü ve kardeşlik duyguları, bu gibi özel günlerde had safhaya ulaşmakta, toplumun arasındaki bağı güçlendirmektedir.
 
Ramazan bayramı orucun mükâfatı, dayanışma ve yardımlaşma hissiyatının, hatır sorma ve gönül alma hasletlerinin emsalsiz bir kaynağıdır. 
 
Ancak bu bayramı tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını dolayısıyla evlerimizde geçirmek zorunda kalacağız. Bu salgından kurtulmak için biraz daha sabredeceğiz ve evimizde kalmaya dikkat edeceğiz. İnşallah hep birlikte kucaklaşacağımız daha nice bayramları birlikte geçireceğiz bu bayram evlerimizdeyiz Bayburt.
 
Bu vesile ile milletimizin ve tüm Türk İslam Aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum."
 


Kaynak : Bayburt Rehberi
Adınız

  • Ahmet KİYAR
    8 ay önce

    2 0

    Sayın doktorum Burak beye herşey yakışır.Kendisi BAYBURT için büyük şanstır. Sadece o var diye sağlık ocağına gidiyorum.Başarılarının devamını dilerim....Ahmet KİYAR