Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön


Kategori : Valilik Haber
275

Bayburt Valisi Epçim Yeni Hastaneyi İnceledi


Mustafa Aker
Mustafa Aker
14.05.2020 02:52:48 Bayburt Valisi Epçim Yeni Hastaneyi İnceledi

Bayburt Valisi Cüneyt Epcim, İl Sağlık Müdürü İlker Hancı ve Başhekim Turhan Şener ile 200 yataklı yeni devlet hastanesinde devam eden çalışmaları inceledi.
 
Çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Vali Epcim, inşaat alanını dolaştı. Vali Epcim, 200 yataklı yeni devlet hastanesinin ihtiyaç duyulması halinde yatak kapasitesi artırılabilecek şekilde inşa edildiğini belirtti. 
 
Uluslararası standartlarda 55 poliklinik, 7 ameliyathane ve 22 diyaliz ünitesi ile hizmet verecek yatırımın yaz ayları sonunda hasta kabul etmeye başlayacağını açıkladı.
 
Salgına rağmen çalışmalara koruyucu önlemler eşliğinde devam edildiğini belirten Vali Epcim, “İlimizin uzun dönemdir beklediği, önemli yatırımlardan biri olarak değerlendirdiğimiz yeni devlet hastanesinin açılışını yaz sonu itibariyle gerçekleştirmeyi planlıyoruz. 
 
Korona virüs tedbirlerine rağmen inşaat çalışmaları devam ediyor. Hastanemizin kabule başlamasıyla Bayburtlu hemşerilerimiz standardı yüksek, kaliteli ve modern sağlık hizmetinin farkını burada tam anlamıyla deneyimlemiş olacak. 
 
Vatandaşımızın memnuniyeti de dolayısıyla bizleri memnun edecektir.” dedi.
 


Kaynak : Bayburt Rehberi
Adınız

  • Ahmet KİYAR
    7 ay önce

    2 0

    Sayın doktorum Burak beye herşey yakışır.Kendisi BAYBURT için büyük şanstır. Sadece o var diye sağlık ocağına gidiyorum.Başarılarının devamını dilerim....Ahmet KİYAR