Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön


Kategori : Spor
367

Kulüp Başkanı Çalışkan'dan Teknik Ekip Açıklaması


Bayburt Özel İdare Spor Kulüp Başkanı Şemsettin Çalışkan, Hala sözleşmesi devam eden ama 14 Şubat Cuma günü kampı terk ederek ilimizden ayrılan ve tüm iletişim yollarını denemelerine karşılık anlaşılmaz bir tavır sergileyen Teknik Sorumlu Bülent Demirkanlı’yı çözemediklerini belirtti.
Mustafa Aker
Mustafa Aker
22.02.2020 15:27:25 Kulüp Başkanı ÇALIŞKAN'DAN Teknik Ekip Açıklaması

Kardemir Karabük Spor ve Bodrum Belediye Bodrum Spor müsabakalarına teknik ekipten yoksun olarak çıktıklarını beyan eden Çalışkan;
 
“ 23 Şubat 2020 Pazar günü Bayburt’ta ki Piserro Kahramanmaraş Spor müsabakasına da Teknik ekibi Yedek Kulübesine oturtamayacaklarını belirterek; “ Tüm Futbol kulüplerinde olduğu gibi bizim kulübümüz de de hem teknik Ekip hem de Sporcular ile ayrılıklar yaşanmıştır ve bundan sonra da yaşanacaktır. Ayrılıkların birbirlerine teşekkür ederek ve helalleşerek ayrılmaktan yana daha güzel olacağını biliyoruz.
 
Biz hocamız Bülent Demirkanlı ve ekibine bu güne kadar vermiş oldukları hizmetlere teşekkür ederek ayrılmak istememize rağmen maalesef Hocamız maça bir gün kala kampı ve tesisleri terk etmiş ve tüm çabalarımıza rağmen uzlaşı yolunu seçmemiştir.
 
Mevcut durum sportif anlamda hem kulübümüz açısından hem de sporcular açısından olumsuz bir ortam ve hava yarattığından hocamızın ve ekibinin bu konuda sağduyu ile hareket edeceğini umuyor bir an önce çözüme kavuşmasını bekliyoruz. “ dedi.
 


Kaynak : Bayburt Rehberi
Adınız