Yükleniyor... Önceki Sayfaya Geri Dön

Mustafa Aker
356

İYİ KONGRELER

Kongeler yaklaşıyor.21 Haziran'da Ankara Adana ve aklıma şuanda gelmeyen şehirlerde kan değişikliği ve bayrak değişimi olacak...
 
Değerli Okurlarım; İyi Parti Demokrasinin uygulandığı tek parti.Maşallah her ilde her yörede aday bolluğu var
 
Bayburt'u bilemem.Çünkü Bayburt Bana yabancı ben Bayburt'a yabancı.Hiç de ilgilenmediğim için kim oluyor kimler aday sormadım.Yine de Allah yollarını açık etsin Kim kazanırsa kazansın partim ve Bayburt kazansın.Varsın Ben bilmeyeyim.
 
26 Ekin 2017 de tüm engellemelere rağmen kurulup ilk seçimlerde çok güzel bir ivme ve çıkış  yakalayan ve çıkışını devam ettiren İyi Parti kadrolarını yenileyip gençleştirerek daha da gümbür gümbür gelecektir kimsenin kuşkusu olmasın.
 
 Aday bolluğu var Maşallah.Herkes bu Kayı Boyunu yüceltmek Türkiye nin parlak geleceğinde çorbada bir tuz yani katkı sağlamak için ter dökecek
 
Ankara'da Mevcut İl Başkanı Yetkin Öztürk ve değerli Hemşehrim  Tamer Kayaalp Adana'da Eski Milletvekili Birol Büyüköztürk Mevcut İl Başkanı  Göktürk Boyvadioğlu daha aklıma gelmeyen birçok aday...
 
Hepsi kendi alanlarında tecrübeli ve halkın da sevdiği yüzler
 
Çok şükür İyi Parti de şuana kadar vizyonu kötü gösterecek hiç bir il başkanımız ve adayı yok. Ee bu da Genel Başkanın bir başarısı.
 
Bir Partide Genel Başkan parti içinde nasıl sevilir ve benimsenirse bu da doğal olarak dışarıya yansır ve de doğal olarak halk da sever İyi Parti bu konu da da çok şanslı.Cesur ve Yürekli Topuklu Efesi var Daha ne olsun.
 
Sözün Özü; Kim kazanırsa kazansın Tüm Türkiye nin il başkanlarıdır gönül verenlerin il başkanıdır.Ama kazanmanın yanında kaybedenlerde olacaktır.Sakın Kaybedenler kulübüne çekilmeyin Sizler de gönüllerin  başkanısınız.
 
Birlik ve beraberlikten sakın ayrılmayın.Öyle bir birliktelik kurun ki Dosta güven Düşmana korku salın.
 
Seçimlerde oldukça soğuk kanlı olmaya çalışın.Dışarıya sakın bir koz vermeyin.İsmimiz gibi İyi bir kongre olsun.Başaracağız bundan hiç kuşkumuz olmasın.
 
Örnek alınacak kongre süreçleri olacak.Bundan kuşkum ve şüphem yok...
 
İl Kongrelerinin Teşkilatlarımıza Ülkücü Camiamıza ve Ülkemize hayırlar getirmesini diliyor Tüm adaylarımıza çıktıkları bu kutsal davada seçilecek yeni yönetimlere sonsuz başarı diliyorum.Kazanamayan adaylarımızı da tebrik ediyorum. Çünkü biz bir aileyiz Herkesin gözü bizim üzerimizde onun içindir ki böyle olmak zorundayız...
 
Sağlıcakla Kalın
 
@KER
Adınız


YAZARIN DİĞER YAZILARI TÜM MAKALELERİEhram 2020-07-24 15:36:25
Medeniyetin Yolunu 2020-07-06 17:52:27
İYİ KONGRELER 2020-06-20 00:20:09
Annelerimize Saygılarımla 2020-05-11 15:32:03
Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan 2020-04-25 15:48:42